9. Yılımızı Kutluyoruz.
  • slyt3
  • slyt4
  • slyt1
  • slyt2
1 2 3 4

VERİ KURTARMA - DATA KURTARMA

>> Ana Sayfa
>> Hizmetlerimiz
>> Veri Kurtarma
>> Harddisk Veri Kurtarma
>> Raid Veri Kurtarma
>> Fiziksel Hata Veri Kurtarma
>> Yazılımsal Hata Veri Kurtarma
>> Usb / Flash Disk Kurtarma
>> Fotograf Makinası Veri Kurtrama
>> Veri Kurtarma Süreci
>> Veri Kaybının Belirtileri
>> Veri Kaybının Nedenleri
>> Harddisk Nedir ? Nasıl Çalışır ?
>> Ücretsiz Analiz
>> Hakkımızda
>> Veri Doktorum Hakkında
>> Gizlilik Politikamız 
>> Referanslarımız
>> Sıkça Sorulan Sorular
>> İletişim

Veri Kurtarma - Data Kurtarma

Peki, Data kurtarma nedir? Dijital ortamda saklanan Datalara erişemediğinizi düşünün. Alınan önlemler böyle bir riski azaltabilir ancak tamamen ortadan kaldıramaz (Yedekleme). Her farklı örnekte, Data kaybına neden olan çeşitli faktörler ortaya çıkar. Bu nedenle de çözüm ancak, konunun uzmanları tarafından üretilebilir ve böylece Data kaybının neden olduğu kötü sonuçlar minimize edilebilir. Veridoktorum ailesi tarafından özenle sizlere veri ve data kurtarma hizmetleri vermektedir. Veridoktorum veri kurtarma mühendislerinin hard diskler üzerindeki tecrübeleri, ileri teknoloji cihazları, makine ve ekipmanları ile veri kurtarmada işleminde %100 ‘e yakın başarı sağlamaktadır.

Örnek verecek olursak bir şirkete ait geçmiş yıl muhasebe kayıtlarının Bilgisayarda kayıt altında tutulduğunu düşünün, olası birhasarda, sabotajda, yangında, depremde muhasebe kayıtlarınızı saniyeler içerinde kaybedebilirsiniz. Bu noktada Veridoktorum data kurtarma olarak kaybettiğiniz muhasebe kayıtlarınızı size en kısa sürede size geri kazandıracaktır.Taşınabilir harddisk veri kurtarma hizmetide vermekteyiz.

 

Haddisk Veri Kurtarma, Data Kurtarma İşlemi

Sıkça Yaşanan Veri Kayıpları

Harddisk Veri Kayıpları
RAİD 0, 1, 2, 3, 4, 5, 10 Kayıpları
Fiziksel Hata Nedeni ile Veri Kayıpları
Yazılımsal Hata Nedeni ile Veri Kayıpları
Usb / Flash Disk Veri Kayıpları
Fotoğraf Makinası Hasarı Sonucu Veri Kayıpları

Veri Kurtarma - Data Kurtarma

Hard disk veri kurtarma işlemi nasıl yapılır? Öncelikle hard diskin çalışabilir durumda olup olmadığı kontrol edilir. Eğer çalışabilir durumda ise veri kurtarma yapılabilir. Ancak eğer hard disk herhangi bir darbe ve ya voltaj değişimi sonucu hasar görmüşse önce çalışır hale getirilmesi gerekir. Bunun için bozulan parça değiştirilerek veri kurtarma işlemi yapılabilir. Uygun programlar ile sizin için önemli olan verilerin kurtarılması mümkündür. Veridoktorum veri kurtarma mühendislerinin hard diskler üzerindeki tecrübeleri, ileri teknoloji cihazları, makine ve ekipmanları ile veri kurtarmada işleminde %100 ‘e yakın başarı sağlamaktadır.

Kullanıcılar bu durumlarda ne yapmalıdır? En başında bu tür problemler yaşamamak açısından ön bilgi sağlayarak dikkatli ve düzgün bir bilgisayar kullanıcısı olmak gerekir. Daha sonra verilerinizi bilgisayarınızın haricinde en az bir yere daha aktarmak (yedekleme) gerekir. Bu RAID sistemleri ile yapılabilir. Eğer hard diskiniz bozulmuş ise konusunda uzman kişilerle irtibata geçerek sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Önemli verilerinizin bulunduğu Hard Diskiniz de bir sorun oluştuğunda ve verilerinize ulaşamadığınız da bu durum çok can sıkıcı bir hal alabilir. Veridoktorum bu durumlarda profesyonel laboratuvar imkanları ile önemli verilerinizin size geri kazandırılması için gerekli hizmeti vermektedir.

Veri doktorum data recovery, data veri kurtarma, disk kurtarma, disk veri kurtarma, easy recovery, format veri kurtarma, harddisk, harddisk kurtarma, harddisk veri kurtarma, recovery, veri kurtarma programı, kurtarma programı, recovery, veri kurtarma full, data veri kurtarma, data kurtarma, disk veri kurtarma, disk kurtarma, format veri kurtarma, harddisk veri kurtarma ,harddisk kurtarma, flash veri kurtarma hizmetleri size en hızlı ve güvenilir şekilde size sunmaktadır. Veridoktorum ailesi tarafından özenle sizlere veri ve data kurtarma hizmet vermektedir.

Unutmamanız gereken; fiziksel arıza yapmış veya yazılımsal hatalardan dolayı yaşanan veri kayıplarında veri kurtarma uzmanı olmayan kişilere kesinlikle müdahale ettirmemenizdir, Herhangi bir program ile veri kurtarma işlemi yapmaya çalışmamanız. Bu tarz müdahale görmüş cihazlar veri kurtarma sürecini uzatır ,mühendislerin daha çok efor sarf etmesine neden olur ve uzayan süreç maliyeti yükseltir.

Veridoktorum da data recovery, data veri kurtarma, disk kurtarma, disk veri kurtarma, easy recovery, format veri kurtarma, harddisk, harddisk kurtarma, harddisk veri kurtarma, recovery, veri kurtarma programı, kurtarma programı, recovery, veri kurtarma full, data veri kurtarma, data kurtarma, disk veri kurtarma, disk kurtarma, format veri kurtarma, harddisk veri kurtarma , harddisk kurtarma, flash veri kurtarma hizmetlerimiz verilmektedir.Taşınabilir harddisk data kurtarma hizmetide vermekteyiz.


Veri Kurtarma
Hard Disk Veri Kurtarma
Flash Disk Veri Kurtarma
Usb Disk Veri Kurtarma
Server Veri Kurtarma
SCSI Veri Kurtarma
Fotoğraf Veri Kurtarma
Data Kurtarma
Hard Disk Data Kurtarma
Flash Disk Data Kurtarma
Server Data Kurtarma
Raid Data Kurtarma
SCSI Data Kurtama
Fotoğraf Veri Kurtarma
Silinen Dosya Kurtarma
Slinen Dosyaları Geri Getirme
Silinen Dataları Geri Getirme
Veri Kurtarma Programı
Data Kurtarma
Data Veri Kurtarma
Format Veri Kurtarma
Silinen Resimleri Geri Getirme
Usb Disk Data Kurtarma
Raid Veri Kurtarma
Format Data Kurtarma