15. Yılımızı Kutluyoruz.
E-Mail Destek
Whatsap
Destek Hattı
SORU - CEVAP
Formatlanmış hard diskten nasıl veri kurtarabilirim?
Bozulan diskimde bazı gizli bilgiler vardı?

Kurtarılacak her türlü tipteki verinin güvenliği ve gizliliği konusunda biz Veridoktorum olarak müşterilerimize bu konularda garanti veriyoruz...

Fiziksel hasar görmüş sabit diskten veri kurtarabilir misin?

Evet fiziksel hasar görmüş olan hard diskten veriler kurtulabilir. Ama bu işlem uzun ve maliyetli olabilir. Bununla ilgili daha detaylı bilgi verebilmek için firmamız tarafından ücretsiz analiz uygulanır.

Harddisk tamir ediyor musunuz?

Harddisk tamir hizmetini Harddisk dağıtıcıları ve üreticilerine vermekteyiz. Biz hasar gören hard diskinizde verileri en iyi şekilde kurtarmaktayız.

Kurtarılan verileri nereye kaydediyorsunuz?

Sizin getireceğiniz veya göndereceğiniz harddisk, usb bellek, yedekleme ünitesine kayıt edilir.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Veri kurtarma hizmetini peşin ödeme üslüne göre yapmaktayız. Ödeme nakit, kredi kartı, banka havalesi şeklinde yapılır.

Başarı oranınız nedir?

Veri kurtarmadaki başarı oranımız %99'dur. Çünkü veri kurtarma hizmetini verebileceğini iddia eden onlarca firma ve şahıs var, diğer bilgi kurtarma, veri kurtarma, data kurtarma firmalarının, şahıslarının bizi seçme sebebi yüksek başarım oranına sahip olmamızdır

Veri kurtarma süreci içerisinde garanti geçerli mi?

Yazılım sebepli kurtarmalarda ürününüz garanti kapsamından çıkmayacaktır. Fiziksel sebeplerde ise ürüne elektronik ve fiziksel olarak müdahale edeceğimizden dolayı garanti kapsamı dışına çıkacaktır.

Bozulan diskimi size nasıl ulaştırabilirim?

Bunun en iyi yolu, diski sağlam bir şekilde paketlenerek adresimize gönderilmesi veya bizzat müşterinin kendinin elden teslim etmesidir.

Silinen dosyaları veri kurtarma programları ile kurtarabilir miyim?

Veri kurtarma programları hard diskteki verilere daha çok zarar verir ve kurtulabilecek dosyaları ciddi anlamda zarar verebilir. Kurtarılması mümkün olan dosyalarınızda kurtaılamaz hale getirme şansı çok yüksektir.

Harddiskim kafa vuruyor. Bu harddiskten verileri kurtarabilirmiyiz?

Evet kurtulabilir. Öncelikle kafa vuran harddiski çalıştırmaya çalışmayın ve üzerinde hiç bir işlem uygulamayın. Müdahale görmemiş fiziksel arızalı disklerde başarı oranımız 99%dur. Harddiski bize göndererek ücretsiz disk analizimizden yararlanın.

Kargo veya kurye ücreti kime aittir?

Veridoktorum veri kurtarma ünitesine ücretsiz olarak analiz yaptığı için çift yönlü gönderim ücreti size aittir.

Neden Veri Doktorum?

Veri kurtarma hizmeti vermeye başladığımız günden bu yana gerçekleştirdiğimiz data kurtarma operasyonlarımızın sayısı 1000' i aşmıştır. Alt yapımızı her geçen gün büyüterek veri kurtarma konusunda Türkiye' de ilk sıralara ulaşan şirketimiz bu hizmete gerekli yatırımı yaparak, kritik durumdaki harddisklerden önemli verilerinizi kurtarabilecek duruma gelmiştir.